Posted on Leave a comment

K├╝tahya-Bal─▒kesir tren saatleri listesi indir pdf,tren g├╝zergah─▒ ka├ž saat s├╝r├╝yor



K├╝tahya bal─▒kesir tren saatleri g├╝zergah─▒

─░stasyon Trenler ─░stasyon
72610
K├╝tahya 16:40 K├╝tahya
K├Âpr├╝├Âren 17:08 K├Âpr├╝├Âren
Km.41+500 17:17 Km.41+500
Tav┼čanl─▒ 17:41 Tav┼čanl─▒
Emirler 17:58 Emirler
Demirli 18:14 Demirli
De─čirmisaz 18:29 De─čirmisaz
Bal─▒k├Ây 18:43 Bal─▒k├Ây
Al├Âve 18:57 Al├Âve
G├Âk├žeda─č 19:05 G├Âk├žeda─č
Nall─▒kaya 19:20 Nall─▒kaya
Piribeyler 19:30 Piribeyler
Km.148+500 19:37 Km.148+500
G├╝neyk├Ây D 19:42 G├╝neyk├Ây D
Sindirler 19:51 Sindirler
Dursunbey 20:09 Dursunbey
Selima─ča 20:23 Selima─ča
Gazellidere 20:37 Gazellidere
Dada 20:50 Dada
Kire├ž 20:59 Kire├ž
Mezitler 21:07 Mezitler
Sarfaklar 21:21 Sarfaklar
Nusrat 21:32 Nusrat
Çandır 21:47 Çandır
Bal─▒kesir 22:01 Bal─▒kesir
Bir cevap yaz─▒n

E-posta hesab─▒n─▒z yay─▒mlanmayacak.