Kütahya-Balıkesir tren saatleri listesi indir pdf,tren güzergahı kaç saat sürüyor

Kütahya-Balıkesir tren saatleri listesi indir pdf,tren güzergahı kaç saat sürüyor



Kütahya balıkesir tren saatleri güzergahı

İstasyon Trenler İstasyon
72610
Kütahya 16:40 Kütahya
Köprüören 17:08 Köprüören
Km.41+500 17:17 Km.41+500
Tavşanlı 17:41 Tavşanlı
Emirler 17:58 Emirler
Demirli 18:14 Demirli
Değirmisaz 18:29 Değirmisaz
Balıköy 18:43 Balıköy
Alöve 18:57 Alöve
Gökçedağ 19:05 Gökçedağ
Nallıkaya 19:20 Nallıkaya
Piribeyler 19:30 Piribeyler
Km.148+500 19:37 Km.148+500
Güneyköy D 19:42 Güneyköy D
Sindirler 19:51 Sindirler
Dursunbey 20:09 Dursunbey
Selimağa 20:23 Selimağa
Gazellidere 20:37 Gazellidere
Dada 20:50 Dada
Kireç 20:59 Kireç
Mezitler 21:07 Mezitler
Sarfaklar 21:21 Sarfaklar
Nusrat 21:32 Nusrat
Çandır 21:47 Çandır
Balıkesir 22:01 Balıkesir

Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz