Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

2018 dünya kupası maç bileti fiyatları ne kadar?

.
4 ay önce
210 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

2018 dünya kupası maç bileti fiyatları
….

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Burada belirtilen fiyatlar 2018 FIFA Dünya Kupası Rusya ™ için geçerli olan tüm Bilet Ürünleri ve kategorileri içindir ve geçerli tüm vergileri içerir.

Rusya’da yaşayanlara satılan biletler ve Son Dakika Satış Aşamasında Rusya’da bir FIFA Mekan Bilet Merkezi’nde Bilet satın alan müşteriler Rus Rublesi’nde (RUB) satın alınabilir. Başka müşterilere satılan biletler ABD Doları (USD) cinsinden satın alınabilir.

Lütfen 4. kategorinin sadece Rusya sakinleri için ayrıldığını unutmayın. Kategoriler 1, 2 ve 3 tüm müşteriler için kullanılabilir.

Rus sakinleri, Rusya vatandaşları ve diğer ülkelerden gelen vatandaşlar (Rusya’da yasal olarak çalışmakta olan bireyleri de kapsayacak şekilde yabancı vatandaşlarla birlikte) dahil olmak üzere, Rusya’da kalıcı veya geçici olarak yasal olarak ikamet eden bireyler anlamına gelir.

Özel Erişim Biletleri, engelli insanlar için Biletlerin, kısıtlı hareket kabiliyeti olan kişilerin ve obez insanların tahsis edilmiş bir tahsisatına karşılık gelir. Lütfen diğer taraftarlara karşı nazik olun ve sadece gerçekten ihtiyacınız varsa bu Biletler için başvurun. Stadia yapılandırması nedeniyle sayılar sınırlıdır. Özel Erişim Biletleri için başvurursanız, Bilet Başvurusu sürecinin bir parçası olarak uygunluk belgelerinin kanıtını sunmanız gerekir. Bu uygunluk belgesi, Biletlerin toplanması (eğer varsa) ve talep üzerine Stadyum girişinde sağlanmalıdır.

Kullanıcı
. .
Kanalda toplam 2051 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.