Anket doldur para kazan € € $ $..İnternetten para nasıl kazanılır?

anket doldur para kazanÇevrimiçi anketler

İnternetten para kazanmak için kullanılan yöntemlerden biri anket doldurmaktır. Araştırma şirketleri her zaman anketlere cevap vermek ve yeni ürünleri test etmek için yeni üyeler seçerler.

Form doldurma birkaç dakika için, nakit ya da ödül olarak ödenen bir çift sterlin yapabilirsiniz. Bazı anketler için £ 3 (5 $) kadar para alabilirsiniz.

Denemek için bu sitelere bir göz atabilirsiniz: Toluna, Vivatic, MySurvey, Değerli Düşünceler, IPSOS, Global Test Pazarı, Görüş Paneli, YouGov, Pinecone, OnePoll, SurveyBods, PopulusLive, Hiving, PanelBase, Markalı Anketler, Opinion Outpost, Harris Anketi, Mind Mover, Yeni Vista, iPoll.

https://freeonlinesurveys.com

Swagbucks SurveysSwagbucks

Öğrencilerle çok popüler olan, çok çeşitli ödül kazanma şekilleri sayesinde. Özel kayıt bonusu!

Onlar kim? Swagbucks, oyun oynamak ve videoları izlemek için de ödüller sunan güvenilir bir anket sitesidir.

Ödüller: Nakit, kupon ve çekiliş.

Anket başına düşen miktar: SB (40p) olarak anılan 70 puan.

Min. ödül eşiği: 1 SB.

İncelememiz: Swagbucks’u seviyoruz ve okuyucularımızdan onlarla ilgili olumlu eleştiriler duyuyoruz. Her gün yapılan anketlerin ve anketlerin zamanınıza göre en iyi geri dönüş sağladığını ve kazançlarınızı artırmak için daha geniş bir teklif yelpazesini tamamlayabileceğinizi tespit ettik.

Anketlerin tamamlanması yaklaşık 10 dakika sürüyor, bu da saatte 2,40 £ civarında kazanabileceğiniz anlamına geliyor. Swagbucks ayrıca, kullanıcıların birden fazla sağlayıcıdan anketi tamamlama ve ankete katılmaya uygun olmadığınızda teselli puanları verme imkânı sunuyor. Swagbucks incelememizi okuyun.

Swagbucks’a kaydolun »

………….

Toluna Anket SiteniToluna

Test yapın, ürünleri saklayın ve makbuz kazanın.

Onlar kim? Önde gelen şirketler adına çalışan güvenilir bir görüş sitesi. Bazı ürün, hizmetler ve sorunlar hakkında ne düşündüklerini bilmek istiyorlar. Buna karşılık, siz ödüllendirilirsiniz!

Ödüller: Ücretsiz ürünler, Amazon fişleri ve çekilişler.

Anket başına tutarı: 3.000 – 6.000 puan (80.000 puan, £ 15 kuponu alır).

Min. ödül eşiği: ödüller için 500, kuponlar için 80.000.

İncelememiz: Sürekli test edilecek ürünler gönderilmeyecek, ancak birkaç ay boyunca bir çift aldık. Bu nedenle sadece freebies almak için kayıt yapmaya değer ?

Aynı kuponlara eşit puan kazanmak için sitedeki anketlere de cevap verebilirsiniz. Her bir anketin doldurulması yaklaşık 15 dakika sürer, bu nedenle kupon kazanmak için toplamda yaklaşık 4 saat sürecektir.

Toluna’ya üye ol »

…………………………………

Vivatic SurveysVivatic

Sık yapılan anketler.

 

Onlar kim? Vivatic, yalnızca anketler değil, inceleme ve veri girişi yazmak gibi bir dizi başka işten para kazanmanızı sağlayan bir sitedir.

 

Ödüller: Nakit.

 

Anket başına tutarı: ~ £ 1-2.

 

Min. ödül eşiği: £ 25

 

İncelememiz: Vivatic, nakit için anketlere cevap vermeye başlamanız için harika bir alandır. Anketlerin tamamlanması yaklaşık 15 dakika sürer, bu nedenle eşik değerine ulaşmanız biraz zaman alabilir ancak iyi haber, kaydolmaya değer bir fırsat sunduğu için çok daha fazla para kazandırmasıdır.

 

Vivatic’e kaydolun »

…………………………………..

MySurvey anket sitesiMySurvey

Saatte 3-5 kazanın.

 

Onlar kim? Ödüller için piyasa araştırma çalışmalarına katılmak için daima yeni üyeler arayan popüler bir tüketici paneli.

 

Ödüller: PayPal ödemeleri, Amazon ve yüksek cadde kuponu.

 

Anket başına tutarı: Yaklaşık 100 puan.

 

Min. ödül eşiği: 345 puan (£ 3).

 

İncelememiz: Kayıt yaptırmaya değer başka biri. Bu adamlardan gönderilen çok sayıda anketimiz var ve bunlar profilinizi ve ilgi alanlarınızı bir tüketici olarak eşleştiriyor.

 

Ortalama anketin doldurulması yaklaşık 15 dakika sürer ve size 100 puan verir. Yani £ 3- £ 5 / saat civarında kazanabilirsiniz.

 

Aşağıya kaydolun ve size bazı anketler göndermelerini bekleyin!

 

MySurvey’e üye ol »

……………………………

vopinions-logo Değerli Görüşler

Saatte £ 10 fiş.

 

Onlar kim? Değerli Görüşler, daha büyük bir pazar araştırma grubunun parçasıdır. Profilleri geniş demografik özelliklere ve gereksinimlere uyan üyelere çevrimiçi anket gönderiyorlar.

 

Ödüller: Kuponlar (Amazon, M & S, Sainsbury’s, John Lewis dahil).

 

Anket başına tutarı: £ 1 – £ 5.

 

Min. ödül eşiği: £ 10.

 

İncelemem: Birincisi, Değerli Düşüncelerle kaydolma, otomatik olarak bir iPad için ödül çekilişine girmenizi sağlar. Buradan, tamamlamak için alakalı anketler göndermek için profilinizi kullanıyorlar.

 

Anketler genellikle oldukça ilginçtir ve her birinde 10-30 dakika arası bir şey alabilir, bu nedenle sadece bir saat içinde kendinize 10 £ kuponu çanta gönderebilirsiniz.

 

Değerli Görüşlere Üye Olun »

…………………………….

OnepollOnePoll

Özel £ 5 kayıt bonusu.

 

Onlar kim? Her konuyla ilgili kısa, hızlı anketlerle ünlüdür. OnePoll, basına ve büyük markalara anketler sunar.

 

Ödüller: Nakit veya PayPal ödemeleri.

 

Anket başına tutarı: 10p – £ 1.

 

Min. ödül eşiği: £ 40.

 

İncelememiz: OnePoll, etrafındaki ilk anket alanlarından biriydi ve cevaplamak için hızlı ve eğlenceli anketlere her zaman sahip oldular. Ünlüler ile ilgili anketlere dikkat edin.

 

Anketler yaklaşık 3 dakika sürer, 20p’de bir anket (ortalama) 40 TL kazanmak için yaklaşık 10 saat sürecektir.

 

Anketler için hesabınızı her gün kontrol etmeniz gerekiyor ve bazı kullanıcılar yalnızca £ 40 eşiğinin altında kaldıklarını bildiriyor. Böyle bir durumda bir arkadaşınıza £ 4 karşılığında başvurabilir ve daha sonra kazançlarınızı geri alabilirsiniz.

 

Özel £ 5 kayıt bonusu için aşağıdaki kayıt linkimizi kullanın.

 

OnePoll’a kaydolun »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.