2018 dünya kupası maç bileti fiyatları ne kadar? – isvemesleksecimi

2018 dünya kupası maç bileti fiyatları ne kadar?

2018 dünya kupası maç bileti fiyatları
….

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Burada belirtilen fiyatlar 2018 FIFA Dünya Kupası Rusya ™ için geçerli olan tüm Bilet Ürünleri ve kategorileri içindir ve geçerli tüm vergileri içerir.

Rusya’da yaşayanlara satılan biletler ve Son Dakika Satış Aşamasında Rusya’da bir FIFA Mekan Bilet Merkezi’nde Bilet satın alan müşteriler Rus Rublesi’nde (RUB) satın alınabilir. Başka müşterilere satılan biletler ABD Doları (USD) cinsinden satın alınabilir.

Lütfen 4. kategorinin sadece Rusya sakinleri için ayrıldığını unutmayın. Kategoriler 1, 2 ve 3 tüm müşteriler için kullanılabilir.

Rus sakinleri, Rusya vatandaşları ve diğer ülkelerden gelen vatandaşlar (Rusya’da yasal olarak çalışmakta olan bireyleri de kapsayacak şekilde yabancı vatandaşlarla birlikte) dahil olmak üzere, Rusya’da kalıcı veya geçici olarak yasal olarak ikamet eden bireyler anlamına gelir.

Özel Erişim Biletleri, engelli insanlar için Biletlerin, kısıtlı hareket kabiliyeti olan kişilerin ve obez insanların tahsis edilmiş bir tahsisatına karşılık gelir. Lütfen diğer taraftarlara karşı nazik olun ve sadece gerçekten ihtiyacınız varsa bu Biletler için başvurun. Stadia yapılandırması nedeniyle sayılar sınırlıdır. Özel Erişim Biletleri için başvurursanız, Bilet Başvurusu sürecinin bir parçası olarak uygunluk belgelerinin kanıtını sunmanız gerekir. Bu uygunluk belgesi, Biletlerin toplanması (eğer varsa) ve talep üzerine Stadyum girişinde sağlanmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

MAĞAZA
isvemesleksecimi